Remont · 20 maja 2021

Właściwości tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST

Wytrzymałe tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych proponuje firma GREINPLAST. Tynki akrylowe mają wyjątkowe właściwości, pozwalające na uzyskanie idealnych efektów. Dostępne tynk akrylowy można bez problem nakładać. Tynk jaki powstał na bazie innowacyjnych technik nadaje się do położenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym i pozostałych.

Tynk akrylowy można nakładać po dwudziestu ośmiu dniach od położenia podłoża. Dodatkowo ten rodzaj tynku idealnie sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Zaprezentowany produkt to spójny element kompletu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw jest ukazana przez producenta i można się z nią zapoznać na witrynie www.

Jeżeli kupujący mają takie życzenie, mogą zostać wykonane zlecenia indywidualne pod względem barwy tynku. To daje pewność, że niezależnie od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można oczekiwać, że ze wsparciem danej firmy można to pozyskać. Tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kilogramów. Kupujący zainteresowani jego kupnem mogą obeznać się z prezentacją na stronie internetowej. Do ich dyspozycji pozostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu.

W przypadku dodatkowych pytań można kontaktować się z działem obsługi klienta. Ze względu na prędkość oraz łatwość aplikacji, tynk akrylowy stosuje się nad wyraz często. Warto wybrać ten konkretny preparat, by mieć gwarancję imponującej jakości. Z uwagi na to, że w jego formule uwzględniona jest specjalna mieszanka środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten typ tynku jest zamieszczony. Oznacza to, że innowacyjny tynk cienkowarstwowy może być nakładany w każdych okolicznościach.