Remont · 20 października 2021

Oferta przedsiębiorstwa BIOS dla przedsiębiorców

Dezynfekcja realizowana przez zakład BIOS za każdym razem chwali się pozytywnymi opiniami ze strony klientów, jacy zdecydowali się na współpracę. Każdorazowo usługa jak zwalczanie gryzki psotniki przygotowana jest indywidualnie. Wszystko odbywa się zgodnie z tym, czego wymaga zleceniodawca, przy wykorzystaniu innowacyjnych preparatów. Zabieg wykonany jest w celu usuwania bakterii z powierzchni i gadżetów. Pracownicy BIOS wdrażają metody: z wykorzystaniem promieniowania ultrafioletowego, z zastosowaniem utleniaczy, termiczno – chemiczne, a więc w podwyższonej temperaturze podwyższy się efektywność środków chemicznych.

W wyniku dezynfekcji zginą drobnoustroje, jakie mogą stać się sprawcami schorzeń u człowieka. Przywracana jest też czystość. Skuteczna usługa polecana jest do obiektów takich jak: filie biur, hotele, przedszkola, domy seniora, czy mieszkania prywatne. Aktualnie klienci mogą też korzystać z usługi dezynfekcji koronawirusa, zrealizowanej poprzez ozonowanie oraz zamgławianie ULV. Usługa pozwoli na wyeliminowanie wirusa z powietrza, powierzchni użytkowych, jak i z przedmiotów. Objęte dezynfekcją miejsce jest po raz kolejny zabezpieczone. Jednocześnie są również likwidowane inne patogeny.

Jest to możliwe dzięki odpowiednio dobranym specyfikom oraz wykorzystaniu certyfikowanego sprzętu. Ekologiczne czynności wykonane przy wykorzystaniu ozonowania lub polegające na rozpyleniu środka dezynfekującego przy użyciu zamgławiacza dają gwarancję satysfakcji. Koronawirusa można usuwać nawet z ciężko dostępnych powierzchni. Rzetelne techniki wyeliminują niebezpieczeństwo, że coś mogłoby zostać niedopilnowane. Po zabiegu pomieszczenie jest bezpieczne i bez obaw mogą z niego skorzystać inni ludzie.

Kiedy gdzieś przewija się dużo osób, to tym bardziej trzeba na to zwrócić uwagę. Poza obiektami publicznymi na procedurę taką mogą zgodzić się klienci indywidualni, jeśli tylko będzie zależeć im na tym, żeby pozostawać spokojnymi, że ich lokum jest wolne od wirusa. Cena jest w takim przypadku ustalana na podstawie indywidualnych wyznaczników.