Remont · 31 sierpnia 2021

Firma proponująca rozwiązania dobre dla środowiska naturalnego

Nowocześnie przygotowane urządzenia i świadczenia to przedmiot działalności marki Nestro. To efekt sporego poziomu kwalifikacji pracowników, którzy są zatrudnieni w takim sklepie. Na dodatek specjaliści stale sprawdzają branżę oraz kierują się trendami technologicznymi, ale też oczekiwaniami klientów. Wyroby, jakie proponuje Nestro mogą służyć zaoszczędzeniu energii i korzystnie oddziałują na środowisko naturalne. Sprawnie działające maszyny filtracyjne doskonale sprawdzą się w wielu branżach.

Zaprezentowana marka znana jest z tego, że jako pierwsza wprowadza na rynek wentylatory podciśnieniowe zamiast nadciśnieniowych. Są one bardziej skuteczne, a ich budowa jest lżejsza i trwała. Technologia podciśnieniowa może zdobyć głównie uznanie w branży meblowej oraz drzewnej. Poza technologią filtracyjną wpływa na to przechowywanie w budowlach przeznaczonych do składowania materiałów sypkich, z zastosowaniem systemów wygarniania oraz spalania materiału poprodukcyjnego w kotłach Nestro. Systemy te idealnie sprawdzają się w nawet wyjątkowo ciężkich warunkach pracy. Działają niezawodnie oraz nie domagają się częstej naprawy.

Nie jest dziwne, że maszyny wskazanej firmy rozpoznawalne są na całym świecie. Poza zrobieniem urządzenia na potrzeby konkretnego zakładu pracy, eksperci zajmują się również jego wdrożeniem i szkoleniem pracowników. Elastyczne techniki Nestro mogą przystosować się do różnych warunków pracy. Portfolio firmy można sprawdzić na stronie www.

Firma zrealizowała do tej pory sporo świadczeń z obrębu odpylania, transportu oraz oddzielenia wiór, pyłów i innych surowców lekkich, jak również powietrza i gazów w zakładach zajmujących się obróbką papieru, pyłu, drewna, lakieru, tworzyw sztucznych, śmieci oraz paliw stałych. Wyroby rozdzielone są na podkategorie: instalacje odpylające, technika odpylania i odwiórowywania, technika recyklingu, technika obróbki powierzchni, technika spalania zrębek i wiór, technika sterowania i wizualizacji. Oferta podzielona jest pod kątem branż mogących skorzystać z poszczególnych produktów.