Remont · 20 września 2021

Czytelnie zaprojektowany formularz, jaki trzeba wypełnić, by uzyskać ofertę ze skupu nieruchomości

Skup mieszkań, domów i działek za gotówkę oferowany przez markę 123skupnieruchomości to usługa bardzo opłacalna dla osób, które chcą bezzwłocznie pozbywać się konkretnej nieruchomości.

Także wówczas, gdy konkretna nieruchomość jest z komornikiem, można oczekiwać, że usługa będzie wykonana rzetelnie oraz bez przeszkód. Opcja jaką jest skup nieruchomości Kraków to też świetne rozwiązanie w przypadku domów, czy mieszkań jakie są w gorszym standardzie.

Wystarczy specjalistom zaprezentować podstawowe dane osobowe a także powiązane z konkretną nieruchomością, jaka ma zostać wyprzedana. Po wypełnieniu formularza ze wskazaniem tak ważnych informacji jak na przykład powierzchnia, propozycja klienta będzie niezobowiązująco sprawdzona.

Otrzyma się kosztorys i na tej podstawie można będzie decydować o dalszej współpracy. Operacja związana z każdą nieruchomością omawiana jest indywidualnie. Do przedsiębiorstwa mogą zgłaszać się klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy.

Nieodpłatna wycena oraz szybka realizacja usług motywują dużo zleceniodawców z Krakowa oraz okolicznych miejscowości, a marka cieszy się poważaniem również wśród deweloperów. Klienci nic nie płacą za to, że dowiedzą się, jaka jest wartość oferowanej przez nich nieruchomości i dopiero po wycenie mogą podjąć decyzję, czy zamierzają współpracować ze skupem. Wykwalifikowani eksperci znają się nie tylko na domach, lecz również na prawie, co zabezpiecza transakcję.