Ogród · 22 lipca 2021

Apartament idealny dla osób, które chcą odpocząć od wakacyjnego zgiełku

Mechelinki to apartament idealny dla osób, które chcą odpoczywać od wakacyjnego zgiełku. Nastrojowe oraz kompletnie wyposażone mieszkanie spełnia wymagania wielu osób. Każdy z gości może tutaj przyszykować sobie posiłek, pić kawę, zobaczyć film lub zrobić przyjemną kąpiel. Wygodne łóżka pozwolą odpocząć po dniu spędzonym na zwiedzaniu.

I jeżeli ktoś chce w tym miejscu pojawić się w delegacji to także ma taką możliwość. Może w tym miejscu w spokoju pracować, a wieczorem spacerować po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w niecałe 4 minuty. Udostępnione ułatwienia oraz nowoczesne wyposażenie sprawią, że urlop w tym mieszkaniu wszyscy będą wspominać nad wyraz dobrze. Można będzie doskonale wypoczywać nad polskim morzem. Mechelinki to mała miejscowość zlokalizowana w pobliżu Rewy oraz Gdyni.

Z tego powodu to świetna alternatywa dla osób, które nie chcą spędzać wakacji w większych miejscowościach wypoczynkowych. Stylowo zaaranżowane mieszkanie okaże się idealną alternatywą dla większego obiektu hotelowego. Kompleksowo wyposażone mieszkanie da szansę komuś wypoczywać tak jak lubi szczególnie: w mieszkaniu można będzie spędzić mniej lub więcej czasu, w zależności od ulubionego stylu wypoczywania.

Kiedy natomiast pogoda nie będzie dobra, to można spędzić czas na dużym tarasie. Żeby zarezerwować pobyt, trzeba kontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy opiekującej się apartamentem to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ prosperującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciel MARIO COMPANY posiada jeszcze apartament w Gdyni, prowadzony na równie wysokim poziomie.

Z tego względu opłaca się mu zaufać i zdecydować się na pobyt w luksusowym oraz spokojnym apartamencie. Mieszkanie przeznaczono dla 8 osób. Metraż mieszkania wynosi 108 m2.